تاریخ 1397/10/16 زمان 18:31:52 بازدید 135
معرفي داروخانه بیمارستان کیش به عنوان مرجع دراستان هرمزگان

داروخانه بيمارستان كيش به عنوان يكي از داروخانه هاي مرجع در استان هرمزگان معرفي شد.{جهت مشاهده متن خبر لطفا كليك كنيد}

داروخانه بيمارستان كيش به عنوان يكي از داروخانه هاي مرجع در استان هرمزگان معرفي شد.
 

به گزارش روابط عمومي بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش، طي بررسي هاي انجام شده توسط معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان هرمزگان داروخانه شبانه روزي بيمارستان كيش با داشتن استانداردهاي لازم و رعايت ضوابط ابلاغي به عنوان داروخانه منتخب در جزيره كيش معرفي شد.

اين معرفي نامه با پيگيري مستمر كادر فني بيمارستان كيش جهت تامين استراتژيك دارويي مراجعه كنندگان و شهروندان جزيره پيرو درخواست مركز توسعه سلامت كيش جهت انتخاب داروخانه مرجع، توسط دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي-درماني استان هرمزگان صادر شده است. ضمن اين ابلاغ داروهاي سهميه اي و تك نسخه اي كه به ميزان محدود در سطح استان هاي كشور توزيع مي شود به ميزان مشخص و با توجه به نياز در اختيار اين داروخانه قرار مي گيرد.

حضور دايمي مسئول فني در داروخانه، مجاور بودن با كلينيك درماني، رعايت شاخصهاي ابلاغي وزارت بهداشت و شبانه روزي بودن، از ويژگي هاي مطلوبي است كه در داروخانه بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش به آن توجه شده و در معرفي آن به عنوان داروخانه منتخب تاثير گذار بوده است.

گفتني است در آخرين اعتباربخشي درماني كه سال گذشته انجام شده داروخانه بيمارستان كيش حائز امتياز 75 شده است اين در حاليست كه طي اعتباربخشي انجام شده بيمارستان كيش سطح A يا درجه عالي بيمارستاني را دريافت كرده است.

داروخانه بيمارستان با سه مسئول فني، يك سوپروايزر و هشت نيروي مجرب به صورت بيست و چهار ساعته در جزيره كيش خدمات درماني ارائه مي دهد و تنها داروخانه شبانه روزي اين جزيره است.