تاریخ 1397/12/18 زمان 18:16:29 بازدید 69
ديدار سرپرست بيمارستان كيش با امام جمعه جزيره كيش

سرپرست جديد بيمارستان به همراه مديران مجموعه به ديدار امام جمعه كيش رفت.{جهت مشاهده متن خبر لطفا كليك كنيد}

سرپرست جديد بيمارستان به همراه مديران مجموعه به ديدار امام جمعه كيش رفت.

به گزارش روابط عمومي بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش دكتر مصطفي نادعلي نژاد سرپرست بيمارستان كيش صبح روز شنبه نخستين هفته كاري خود به اتفاق مديران مجموعه به ديدار امام جمعه جزيره كيش رفت.

بنا بر اين گزارش دكتر نادعلي نژاد با بيان محور هاي اصلي برنامه هاي خود ايجاد همدلي در بيمارستان كيش و تمركز بر بهبود خدمات ارائه شده به بيماران را از اولويت هاي كاري خود نام برد و گفت با بررسي نقاط ضعف ها و نقاط قوت هاي مجموعه در موقعيت موجود برنامه ريزي هاي متعددي جهت بهيود كيفيت امور مختلف بيمارستاني انجام شد و گردشگري سلامت در سه فاز با بازدهي كوتاه مدت، ميانمدت و بلندمدت براي افزايش درآمدهاي جاري بيمارستان طراحي و بسته بندي هاي مختلف آن ارائه خواهد شد.

ضمنا سرپرست بيمارستان طرح ايجاد پايگاه هاي خدمات رساني پزشكي رايگان و يا با كمترين هزينه در نقاط مختلف شهر از طرح هاي مهمي نام برد كه در دست بررسي جهت اجرا قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمين حسن زاده نيز با اشاره به اهميت انتخاب مديران ارشد مجموعه ها از بين متخصصين و كارشناسان بومي اين امر را يكي از مهمترين اهرم هاي ايجاد توسعه در منطقه خواند و گفت: مردم كيش بيمارستان را قطب درماني و سلامت جزيره مي دانند و انتظار آنان در بالا بردن كيفيت خدمات درماني وظيفه مسئولين را سنگين تر مي كند.

وي اظهار داشت: مسئولين بيمارستان و ساير سازمان ها و ادارات بايد برنامه هاي خود را در جهت منتفع شدن بيشتر مردم و مخاطبان تنظيم نمايند.

امام جمعه كيش انتخاب دكتر نادعلي نژاد را بعنوان رئيس بيمارستان بسيار هوشمندانه خواند و اظهار اميدواري كرد تجربيات و سابقه مردمي بودن ايشان و آشنايي وي به وضعيت كيش در هرچه قويتر شدن سيستم درماني جزيره به نفع مردم بسيار موثر خواهد بود.

در اين نشست موارد همكاري هرچه بيشتر بين بيمارستان و مجموعه هاي فرهنگي كيش مورد بررسي قرار گرفت.