تاریخ 1398/01/06 زمان 14:15:36 بازدید 78
برگزاری مانور مدیریت بحران در بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش

شب گذشته با حضور فرمانده مدیریت بحران، مانور عملیاتی مدیریت بحران در بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش انجام شد. {جهت مشاهده متن خبر كليك نماييد}

به گزارش روابط عمومي بيمارستان كيش ، به دنبال برگزاري كميته مديريت بحران در ظهر پنجم فروردين و در راستای توانمند سازی و ارتقای سطح عملکرد کارکنان بیمارستان كيش در مواقع بروز بحران، مانور مدیریت بحران راس ساعت 24 دو شنبه 6 فروردين 98  کلیک خورد. این مانور در راستای آماده سازی دستگاه های اجرایی زیر مجموعه کمیته بحران برگزار شد و هدف از برپایی آن بررسی سطح آمادگی و فرایند خدمات رسانی به بیماران در شرایط  بحرانی می باشد.

دکتر نادعلي نژاد فرمانده مديريت بحران اين مركز تصریح کرد : انجام این مانورها به منظور کسب آمادگی برای رویارویی با شرایط واقعی بحران می باشد و عملکرد پرسنل این بیمارستان طی مانور از سوی مدیریت بحران رضایت بخش عنوان شد در این مانور پس از اعلام کد، لحظه حضور اعضای تیم مدیریت بحران اعم از پزشكان و پرسنل درمانی و ستادي ثبت گرديد. ايشان هدف از برگزاري اين مانور  را راستي آزمايي عملكرد تجهيزات ارتباطي اين مركز بيان داشتند در پایان با راهنمایی های رئيس بيمارستان و مديران فني و اجرايي، نقاط ضعف و قوت تیم بررسی و تصمیمات مقتضي اتخاذ گرديد.