بازديد آقاي جعفر آهنگران ،سرپرست منطقه آزاد كيش به همراه آقاي سعيد پورعلي معاون فرهنگي و اجتماعي اين سازمان از بيمارستان كيش

  • 1399/12/25
  • 18:44:45
  • 1024

به گزارش روابط عمومي بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش، جعفر آهنگران سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به همراه سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان صبح یکشنبه 25 اسفند در بازدید از اين مركز درماني بر ارتباط موثر این مركز با سازمان منطقه آزاد کیش و ارتقاء آن به مركز گردشگری سلامت تاکید کرد.جعفر آهنگران با بیان این که تقویت این ارتباطات در تحقق هدف عالی تقویت گردشگری سلامت نقش مهمی را ایفا می کند گفت: جزیره کیش باید در سطح کشور به برندی تبدیل شود که بیماران داخلی و خارجی به این منطقه جذب شوند و این مهم از اولویت های اساسی در حوزه گردشگری کیش است.

آهنگران با بیان این که جزیره کیش به عنوان قطب گردشگری ایران بیشتر از مناطق دیگر کشور در معرض خطرات ناشی از ویروس کرونا است گفت: با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش و نقش مدیریتی این سازمان در حوزه نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی و تلاش شبانه روزی کادر درمان برند کیش در حوزه سلامت حفظ شده است.وی نقش رسانه ها در حفظ برند گردشگری و ارتقای سلامت کیش از طریق اطلاع رسانی به موقع و آگاهی بخشی به عموم جامعه را بسیار مهم برشمرد و اظهار داشت: لازمه حفظ وضعیت کنونی جزیره کیش؛ همکاری تمام ساکنان کیش در اجرای دقیق ضوابط بهداشتی است.

جعفر آهنگران اظهار داشت: با همراهی و انسجام تمام دستگاه های اجرایی مستقر در این منطقه و بخش خصوصی می توانیم به یک وضعیت ایده آل برسیم. در غیر این صورت  خطرات ناشی از بی توجهی به رعایت دستورات  بهداشتی متوجه ساکنان این منطقه خواهد شد.

سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز دراین بازدید با بیان این که بهداشت و درمان جزیره کیش برای اطمینان بخشی به فضای اجتماعی و عمومی این منطقه نقش موثری ایفا می کند، گفت: بخش بهداشت و درمان به عنوان نهاد حاکمیتی با ارائه خدمات با کیفیت به ساکنان و مسافران کیش می تواند درارتقاء جایگاه کیش به عنوان یک مرکز گردشگری و سرمایه گذاری تاثیر گذار باشد.پورعلی خاطر نشان کرد: اگر مشکلی در حوزه بهداشت و درمان جزیره کیش رخ دهد در حوزه های سرمایه گذاری و اقامتی این منطقه شاهد آسیب های جبران ناپذیری خواهیم شد.

مصطفی نادعلی نژاد رئیس بیمارستان کیش هم ضمن قدردانی از حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش بر اهمیت تخصص علمی کادر درمان و همچنین وجود تجهیزات بیمارستان کیش در مقابله با بیماری کرونا اشاره داشت و گفت: بر اساس برنامه ریزی مدون جهت مقابله با این بیماری که آسیب پذیری اقتصادی و اجتماعی را در پی داشت، با بهره گیری از مشاوران مجرب ، ایجاد تریاژ دو لایه در سطح کشور، برای نخستین بار در بیمارستان کیش انجام شد که مورد استقبال گسترده دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت.

 دكتر نادعلی نژاد در خصوص ارتقای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ساکنان جزیره کیش اظهار داشت: با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش تیم های با تجربه و متخصص در حوزه بهداشت و درمان این منطقه با هدف ارتقاء سطح درمان به صورت شبانه روزی نسبت به شناسایی، بستری و درمان به موقع بیماران مبتلا به ویروس کرونا فعالیت می کنند.

رئیس بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي کیش با تاکید بر ضرورت پشتیبانی خدمات درمانی در جزیره کیش گفت: با توجه به این که مرکز درمانی بالغ بر ۳۰ هزار نفر مراجعه کننده دارد؛ نیازمند چهار متخصص "داخلی، جراح، اطفال و بیهوشی" و همچنین پزشکان عمومی است که در این زمینه خدمات درمانی خوبی به بیماران ارائه می شود.

شایان ذکر است سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش ضمن قدردانی از تلاش تمام کارکنان مراکز درمانی که به عنوان مدافعان سلامت در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند از بخش های مختلف و تجهیزان بیمارستان بازدید كرد.

آخرین خبرهای بیمارستان

اطلاعیه لغو آزمون استخدام كارشناس پرستاری و بیهوشی 1400/01/19
فراخوان استخدام كارشناس پرستاری و بیهوشی از طریق آزمون 1400/01/14
گردشگران و ساکنان کیش شیوع ویروس كرونای انگلیسی را جدی بگیرند 1400/01/14
تولد هفت نوزاد در اولین روز سال 1400 در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی كیش 1400/01/02
بازدید مسئولان سازمان از بیمارستان کیش لحظاتی پس از تحویل سال نو 1399/12/30
پیام تبریك ریاست بیمارستان كیش به مناسبت فرارسیدن بهار و آغاز سال نو 1399/12/29
بازدید آقای جعفر آهنگران ،سرپرست منطقه آزاد كیش به همراه آقای سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان از بیمارستان كیش 1399/12/25
اطلاعیه 1399/12/19
اجرای اولین مرحله طرح واكسیناسیون كووید 19 جهت پرسنل درمانی در معرض خطر بیماری كرونا در بیمارستان كیش 1399/12/11
پیام تبریك دكتر نادعلی نژاد به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت امیرالمومنین(ع) و روز پدر 1399/12/07